Elektronik Sigara ile Sigaray覺 B覺rakmak

Elektronik Sigara ile Sigaray覺 B覺rakmak

Elektronik sigara ile sigaray覺 b覺rakmak oldukça kolayd覺r. Elektronik sigara hem çevreye verdii duman kokusuz olduu için etraf覺 kokutmaz, pasif içicilie sebep olmaz. Yan覺c覺 özellii bulunmad覺覺 için herhangi bir yeri yakma korkusu olmadan içebilirsiniz

Elektronik sigara ile tiryakiler bile sigaray覺 bu ürünle b覺rakabilmekteler. Normal sigaran覺n içerisinde olan 4 binden fazla zararl覺 maddelerin bulunmad覺覺 ve tasar覺m覺 ile el al覺kanl覺覺 ve nikotine olan ba覺ml覺l覺覺n覺z覺 aman覺za yard覺mc覺 olmaktad覺r. Bunu yava yava günlük al覺nan nikotin miktar覺n覺n giderek azaltarak b覺rakman覺z覺 salar. Ayr覺ca sigaraya verdiniz paralarda cebinizde kal覺yor, bu sayede maddi aç覺dan da size kazand覺rm覺 oluyor.

 

 

Elektronik sigara ile sigaray覺 b覺rakmak oldukça kolayd覺r. Elektronik sigara hem çevreye verdii duman kokusuz olduu için etraf覺 kokutmaz, pasif içicilie sebep olmaz. Yan覺c覺 özellii bulunmad覺覺 için herhangi bir yeri yakma korkusu olmadan içebilirsiniz. Elektronik sigara duman覺 kapsül içerisindeki s覺v覺 likiti, atomizer sayesinde su buhar覺na dönütürür ve likitinizin türüne göre de tat vererek içerken sigaran覺n verdii zevki alman覺z覺 salamaktad覺r. Elektronik sigara cep telefonunuz gibi sarj edilebilir ve güçlü bataryas覺 sayesinde uzun süre (600-800) nefes çekimi salamaktad覺r.

 

Akcier kanserinin ba覺n覺 çeken tütün ürünleri yani sigara içerisindeki ba覺ml覺l覺k yapan maddelerlede iyice zararl覺 bir hale gelmitir. Hal böyle iken sigaray覺 b覺rakmak isteyipte b覺rakamayan birçok kii bulunmakta fakat elektronik sigaraya güvenememektedirler. Sigaran覺n zararl覺 olduunu düünmekteler. Bu düünce ise sadece likitin içerisinde de kanserojen maddenin bulunduunu söylemektedirler. Ama likitin içerisinde bulunan s覺v覺y覺 kendiniz seçebilmektesiniz yani içerisinde ne olup olmayaca覺 sizin karar覺n覺za kalm覺.

 

Elektronik sigara ile sigaray覺 b覺rakabilir hayat覺n覺z覺n devam覺nda daha sal覺kl覺 bir ekilde geçirebilirsiniz.