joyetech elektronik sigara

joyetech elektronik sigara

joyetech elektronik sigara
Joyetech elektronik sigaralar覺 nas覺ld覺r?
Joyetech elektronik sigaralar覺 teknoloji yak覺ndan takip eden ve son teknolojiye ayak uyduran güçlü bir markad覺r. 2007 y覺l覺ndan bu yana geliimini istikrarl覺 bir ekilde byüterek sürdürmütür. Kalite ve 覺k tasar覺mlar覺yla marka bilinirlii artm覺. Elektronik sigara sektöründe en bilinen ve güvenilir markalar aras覺nda yerini korumaktad覺r.

 

 

Joyetech
Joyetech en iyi elektronik sigara markalar覺ndandd覺r.
Joyetech elektronik sigaralar覺 2007 senesinde kurulmu bir firmad覺r. Aslen Alman markas覺 olup uan fabrikas覺 çindedir.

Joyetech Elektronik Sigara Sektöründe, Uluslararas覺 lider markalardan biri olup, sektöre yön veren firmadan da biridir. Firma Alman Firmas覺 olup, Joyetech Tüm ürün ve modelleri Alman Patentlidir.
Ancak 21. Yüzy覺l覺n Son 10 y覺l覺nda Ekonomik Maliyet yat覺r覺mlar覺 gerei, üretim Çin’e kayd覺覺 için üretimi Çinde yap覺lmaktad覺r..
Buna bikaç örnek verebiliriz. iphone telefonlar Amerika Tescilli bir marka olmas覺na ramen üretim yeri yine Çin’dir. Çinde Üretilen tüm iphone telefonlar Orjinal olup, Tamamen Apple bünyesinde ,güvenceve garantisine bal覺d覺r..
Ayn覺 ekilde Sony, Samsung ve birçok elektronik markalar覺 襤çi ve enerji maliyeti aç覺s覺ndan daha uygun olduu için kendi marka ve garanti korumas覺 alt覺nda Çin’de Üretilirler.

Joyetech elektronik sigaralar覺n dier cihazlardan fark覺 kendi özel tasar覺m覺na sahip olmas覺, ürün kalitesi ve dizayn覺d覺r.

uan için joyetech marka ve modellerin yedek parça temini yap覺lamamaktad覺r.

Elektronik sigara sektöründe üstün teknoloji ve kaliteli malzemeleri ile üretim yaparak, dayan覺kl覺l覺k ve kalitesi ile sigaray覺 b覺rakma yolunda baar覺 yüzdesini artt覺rmay覺 hedeflemi gvenilir bir firmad覺r. Bu hedefini tüm k覺talarda resmi distribütörler ve maazalar kurarak gerçekletirme yolunda h覺zla ilerlemektedir.

Joyetech elektronik sigara modelleri:

Joyetech eVic,
Joyetech eRoLL,
Joyetech eCab,
Joyetech eGo-C,
Joyetech eGo-T,
Joyetech 510-T,
Joyetech eGo,
Joyetech 510,